خب من این چالشو نوشتم ولی به دلایلی حذف شد .

چالش قبلی که نوشتم بیشتر شبیه کارایی بودن که باید تا دو سال دیگه انجامش بدم نه تا لحظه مرگم ‍♀️ مشخصا یه جای این چالشو اشتباه فهمیده بودم و اونم همین قضیه بود.

اینکه متوجه میشی تو دقیقا از زندگی ت چی میخوای ! و میخوای چه کارایی تا قبل از مرگت انجام بدی !! خوب مث اینکه من تا یه هفته پیش انتظارم از خودم و کارای قبل از مرگم ترشی خوردن بوده نه بیشتر () (ولی واقعا جز آرزوهامه)

خوب الان شروع میکنم و از اول مینویسمش :)

اولی ش اینه که یه پزشک موفق تو حوزه کاری خودم بشم و ازم به خوبی یاد بشه و این یاد خوب تا بعد از مرگم هم جاودانه بمونه ! بتونم جون انسانهایی که دیگه امیدی به زنده موندن ندارن نجات بدم .

دومی ش اینکه یه نانوایی بزرگ برای مامان تاسیس کنم چون عاشق درست کردن نون عه. پس حتما بعد پزشک شدنم و گرفتن اولین حقوقم () یه نانوایی خیلی بزرگ براش میخرم .

سومی ش سفر به دور دنیا و کشف مکان های مختلف و جدیده ! و قطعا ونیز  رو خواهم رفت. جزو شهرهای مورد علاقمه ()

چهارمی ش خوندن لیست کامل

سیاهه صدتایی رمان» که توسط رضاامیرخانی تو سال ۸۷ منتشر شده، هست. البته لیست

۱۰۰۱ کتابی که باید پیش از مرگ بخوانید» هم توی لیستم عه. و البته دوست دارم همه این کتاب هارو بخرم و توی یه کتابخونه خیلی بزرگ ازشون نگه داری کنم و بعد از مرگم اون کتابخونه تبدیل به یه کتابخونه عمومی بشه که بقیه هم از کتاب ها بهره ببرن ()

پنجمی ش حفظ قرآن عه. کلاس پنجم که بودم دو سه جز رو حفظ کردم ولی امان از تنبلی !

ششمی ش خوندن همه نماز قضا هامه () خوب این واقعا بده که همچین کاری رو تو لیستم دارم چون نباید می بود اما الان که هست سعی میکنم کمش کنم واز داخل لیست حذف.

هفتمی ش یکمی خصوصی عه ()

هشتمی ش اینه که بتونم خودمو اونجایی که تو تصوراتم ترسیم کردم ببینم. و برای رسیدن به اون نقطه از تصوراتم فقط باید یکمی تلاش کنم چون مطمئنم میتونم ()

نهمی ش یه مقداری زیادی مادی عه :/

دهمی ش که البته میتونست جزو گزینه سه باشه ولی باید مجزا باشه یه سفر زیارتی به مکه هست. الان حتی وقتی کسی راجع بهش حرف میزنه خوشم نمیاد میخوام وقتی یکمی فازم اوکی شد حتما یه سفر اینطوری برم .

* دوباره تو چالش شرکت کردم با حدود یه هفته تاخیر (‍♀️)

** ممنون از نیکا، فتل فتلیان و شیفته گونه بابت دعوت :)

*** دیگه کسی هم هست ننوشته باشه؟!‌ () هرکس ننوشته دعوته به چالش :)

**** هوا از دیشب بارونی عه و من هرلحظه دارم ذوق مرگ میشم () حتی صداش بهم آرامش میده !

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها